Ιεκ Eurotraining Αε

4,1 ★★★★ 100+ κριτικές

Πληροφορίες Επικοινωνίας

Ιεκ Eurotraining Αε
Veranzerou 1, Athina 106 77, Greece
Αθήνα, Περιφέρεια Αττικής, 106 77
Βρείτε Κατευθύνσεις
Τηλέφωνο: 21 0330 6086
Ώρες: Προβολή
Προφίλ Facebook: Επίσκεψη
Twitter Feed: Επίσκεψη
Google Maps: Επίσκεψη
Instagram: Επίσκεψη
Προφίλ LinkedIn: Επίσκεψη
Foursquare: Επίσκεψη
CallEmail
Αξιολόγηση
Προσθήκη Φωτό

Περιγραφή δουλειάς

Η επιχείρηση Ιεκ Eurotraining Αε βρίσκεται στην τοποθεσία Αθήνα, Περιφέρεια Αττικής.
Βιομηχανία
Εκπαίδευσηng
Ασχολείται με:
Adult Education School
Κωδικοί ISIC
8549

ερωτήσεις και απαντήσεις

Q1

Ποιος είναι ο αριθμός τηλεφώνου για την Ιεκ Eurotraining Αε;

Ο αριθμός τηλεφώνου της Ιεκ Eurotraining Αε είναι 21 0330 6086.
Q2

Πού βρίσκεται η Ιεκ Eurotraining Αε;

Η Ιεκ Eurotraining Αε στεγάζεται στο Veranzerou 1, Athina 106 77, Greece, Αθήνα, Περιφέρεια Αττικής.
Q3

Ποιες ημέρες είναι ανοιχτό Ιεκ Eurotraining Αε ;

Ιεκ Eurotraining Αε είναι ανοιχτό Δευ–Κυρ 24 Ωρες .
Q4

Υπάρχει κάποια κύρια επαφή για τη Ιεκ Eurotraining Αε;

Μπορείτε να επικοινωνήσετε με την Ιεκ Eurotraining Αε τηλεφωνικά στον αριθμό 21 0330 6086.
Q5

Ποια είναι η διαδικτυακή διεύθυνση (URL) για την Ιεκ Eurotraining Αε;

Ο ιστότοπος της Ιεκ Eurotraining Αε είναι ο www.eurotraining.gr.
+

Πρόσθετες επιχειρήσεις σε αυτή τη διεύθυνση

Veranzerou 1, Athina 106 77, Greece Αθήνα, Περιφέρεια Αττικής, 106 77
+

Επιχειρήσεις σε Ταχυδρομικός Κώδικας 106 77

Επιχειρήσεις σε 106 77: 440
Πληθυσμός: 4.457
106 77 Χάρτης θερμότητας πυκνότητας επιχείρησης

Κατηγορίες

Shopping:  24%
Professional Services:  17%
Restaurants:  13%
Άλλο:  46%

Τιμή

Φτηνός:  48%
Μέτριος:  44%
Ακριβός:  8%
Άλλο:  0%

Κωδικοί Περιοχής

21:  97%
Άλλο:  3%

Γειτονιές

Exarchia:  42%
Άλλο:  58%
+

Στατιστικά και δημογραφικά στοιχεία για Ταχυδρομικός Κώδικας 106 77

Φύλο

Γυναίκες:  53%
Άνδρες:  47%
Άλλο:  0%
+

Γράψτε μια κριτική

Επιχειρηματική ανατροφοδότηση

★★★★★Δεν υπάρχουν κριτικές για ΌλεςΕπιχειρήσεις4,1★★★★100+ κριτικές αλλού

0 Κριτικές

Γίνε ο πρώτος που θα γράψει μια κριτική.