Μαθήματα Γερμανικών Δανιά Δήμητρα

5,0 ★★★★★ 1+ κριτικές

Πληροφορίες Επικοινωνίας

Μαθήματα Γερμανικών Δανιά Δήμητρα
Σπάρτης 4
Κυψέλη (Αθήνα), Περιφέρεια Αττικής, 11252
Βρείτε Κατευθύνσεις
Τηλέφωνο: 21 0866 3360
Προφίλ Facebook: Επίσκεψη
CallEmail
Αξιολόγηση
Προσθήκη Φωτό

Περιγραφή δουλειάς

Η επιχείρηση Μαθήματα Γερμανικών Δανιά Δήμητρα βρίσκεται στην τοποθεσία Κυψέλη (Αθήνα), Περιφέρεια Αττικής.
Βιομηχανία
Εκπαίδευσηng
Ασχολείται με:
Language School
Κωδικοί ISIC
8549

ερωτήσεις και απαντήσεις

Q1

Ποιος είναι ο αριθμός τηλεφώνου για την Μαθήματα Γερμανικών Δανιά Δήμητρα;

Ο αριθμός τηλεφώνου της Μαθήματα Γερμανικών Δανιά Δήμητρα είναι 21 0866 3360.
Q2

Πού βρίσκεται η Μαθήματα Γερμανικών Δανιά Δήμητρα;

Η Μαθήματα Γερμανικών Δανιά Δήμητρα στεγάζεται στο Σπάρτης 4, Κυψέλη (Αθήνα), Περιφέρεια Αττικής, 11252.
Q3

Υπάρχει κάποια κύρια επαφή για τη Μαθήματα Γερμανικών Δανιά Δήμητρα;

Μπορείτε να επικοινωνήσετε με την Μαθήματα Γερμανικών Δανιά Δήμητρα τηλεφωνικά στον αριθμό 21 0866 3360.
Q4

Ποια είναι η διαδικτυακή διεύθυνση (URL) για την Μαθήματα Γερμανικών Δανιά Δήμητρα;

Ο ιστότοπος της Μαθήματα Γερμανικών Δανιά Δήμητρα είναι ο www.dania.gr.
+

Πρόσθετες επιχειρήσεις σε αυτή τη διεύθυνση

Σπάρτης 4 Κυψέλη (Αθήνα), Περιφέρεια Αττικής, 11252
+

Επιχειρήσεις σε Ταχυδρομικός Κώδικας 112 52

Επιχειρήσεις σε 112 52: 212
Πληθυσμός: 5.547

Κατηγορίες

Shopping:  26%
Άλλο:  74%

Τιμή

Φτηνός:  60%
Μέτριος:  30%
Ακριβός:  10%
Άλλο:  0%

Κωδικοί Περιοχής

21:  94%
Άλλο:  6%

Γειτονιές

Agios Sostis:  3%
Dexameni:  3%
Edem:  3%
Exarchia:  3%
Kypseli:  69%
Platia Amerikis:  14%
Treis Tefyres:  3%
Άλλο:  0%
+

Στατιστικά και δημογραφικά στοιχεία για Ταχυδρομικός Κώδικας 112 52

Φύλο

Γυναίκες:  53%
Άνδρες:  47%
Άλλο:  0%
+

Γράψτε μια κριτική

Επιχειρηματική ανατροφοδότηση

★★★★★Δεν υπάρχουν κριτικές για ΌλεςΕπιχειρήσεις5,0★★★★★1+ κριτικές αλλού

0 Κριτικές

Γίνε ο πρώτος που θα γράψει μια κριτική.