Σχολή Χορού ΚΕΡΒΑΝΙΔΟΥ, κεντρ Χαριλαου

4,8 ★★★★★ 10+ κριτικές

Πληροφορίες Επικοινωνίας

Σχολή Χορού ΚΕΡΒΑΝΙΔΟΥ, κεντρ Χαριλαου
Plateon 35A, Thessaloniki 542 49, Greece
Θεσσαλονίκη, Περιφέρεια Κεντρικής Μακεδονίας, 542 49
Βρείτε Κατευθύνσεις
Τηλέφωνο: 231 030 4342
Ώρες: Προβολή
Προφίλ Facebook: Επίσκεψη
Google Maps: Επίσκεψη
Foursquare: Επίσκεψη
Call
Αξιολόγηση
Προσθήκη Φωτό

Περιγραφή δουλειάς

Η επιχείρηση Σχολή Χορού ΚΕΡΒΑΝΙΔΟΥ, κεντρ Χαριλαου βρίσκεται στην τοποθεσία Θεσσαλονίκη, Περιφέρεια Κεντρικής Μακεδονίας.
Βιομηχανία
Εκπαίδευσηng
Ασχολείται με:
Dance School
Κωδικοί ISIC
8542

ερωτήσεις και απαντήσεις

Q1

Ποιος είναι ο αριθμός τηλεφώνου για την Σχολή Χορού ΚΕΡΒΑΝΙΔΟΥ, κεντρ Χαριλαου;

Ο αριθμός τηλεφώνου της Σχολή Χορού ΚΕΡΒΑΝΙΔΟΥ, κεντρ Χαριλαου είναι 231 030 4342.
Q2

Πού βρίσκεται η Σχολή Χορού ΚΕΡΒΑΝΙΔΟΥ, κεντρ Χαριλαου;

Η Σχολή Χορού ΚΕΡΒΑΝΙΔΟΥ, κεντρ Χαριλαου στεγάζεται στο Plateon 35A, Thessaloniki 542 49, Greece, Θεσσαλονίκη, Περιφέρεια Κεντρικής Μακεδονίας.
Q3

Ποιες ημέρες είναι ανοιχτό Σχολή Χορού ΚΕΡΒΑΝΙΔΟΥ, κεντρ Χαριλαου ;

Σχολή Χορού ΚΕΡΒΑΝΙΔΟΥ, κεντρ Χαριλαου είναι ανοιχτό κλειστό Δευ–Κυρ .
Q4

Υπάρχει κάποια κύρια επαφή για τη Σχολή Χορού ΚΕΡΒΑΝΙΔΟΥ, κεντρ Χαριλαου;

Μπορείτε να επικοινωνήσετε με την Σχολή Χορού ΚΕΡΒΑΝΙΔΟΥ, κεντρ Χαριλαου τηλεφωνικά στον αριθμό 231 030 4342.
Q5

Ποια είναι η διαδικτυακή διεύθυνση (URL) για την Σχολή Χορού ΚΕΡΒΑΝΙΔΟΥ, κεντρ Χαριλαου;

Ο ιστότοπος της Σχολή Χορού ΚΕΡΒΑΝΙΔΟΥ, κεντρ Χαριλαου είναι ο www.kervanidou.com.
+

Πρόσθετες επιχειρήσεις σε αυτή τη διεύθυνση

Plateon 35A, Thessaloniki 542 49, Greece Θεσσαλονίκη, Περιφέρεια Κεντρικής Μακεδονίας, 542 49
+

Επιχειρήσεις σε Ταχυδρομικός Κώδικας 542 49

Επιχειρήσεις σε 542 49: 332
Πληθυσμός: 15.952
542 49 Χάρτης θερμότητας πυκνότητας επιχείρησης

Κατηγορίες

Shopping:  30%
Άλλο:  70%

Τιμή

Φτηνός:  68%
Μέτριος:  26%
Ακριβός:  5%
Άλλο:  0%

Κωδικοί Περιοχής

231:  94%
Άλλο:  6%

Γειτονιές

Charilaou:  61%
Karabournaki:  4%
Kato Toumba:  5%
Ntepo:  15%
Άλλο:  14%
+

Στατιστικά και δημογραφικά στοιχεία για Ταχυδρομικός Κώδικας 542 49

Φύλο

Γυναίκες:  54%
Άνδρες:  46%
Άλλο:  0%
+

Γράψτε μια κριτική

Επιχειρηματική ανατροφοδότηση

★★★★★Δεν υπάρχουν κριτικές για ΌλεςΕπιχειρήσεις4,8★★★★★10+ κριτικές αλλού

0 Κριτικές

Γίνε ο πρώτος που θα γράψει μια κριτική.