Bleu Traditional Cafe

4,5 ★★★★ 500+ κριτικές
Η λίστα επισημάνθηκε ως κλειστή.

Πληροφορίες Επικοινωνίας

Bleu Traditional Cafe
Ioakeim Sgourou 17, Xanthi 671 00, Greece
Ξάνθη, Περιφέρεια Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης, 671 00
Βρείτε Κατευθύνσεις
Ιστορικό τηλέφωνο: 2541 024601
Ιστορικές Ώρες: Προβολή
Προφίλ Facebook: Επίσκεψη
TripAdvisor: Επίσκεψη
Google Maps: Επίσκεψη
Foursquare: Επίσκεψη
Αξιολόγηση
Προσθήκη Φωτό

Περιγραφή δουλειάς

Η επιχείρηση Bleu Traditional Cafe βρίσκεται στην τοποθεσία Ξάνθη, Περιφέρεια Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης. Αυτή η επιχείρηση δραστηριοποιείται στον ακόλουθο κλάδο: Καφετέριες.
Βιομηχανία
Εστιατόρια »  Καφετέριες
Ασχολείται με:
Καφετέριες
Κωδικοί ISIC
5610

ερωτήσεις και απαντήσεις

Q1

Πού βρίσκεται η Bleu Traditional Cafe;

Η Bleu Traditional Cafe στεγάζεται στο Ioakeim Sgourou 17, Xanthi 671 00, Greece, Ξάνθη, Περιφέρεια Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης.
Q2

Ποιες ημέρες είναι ανοιχτό Bleu Traditional Cafe ;

Η λίστα επισημάνθηκε ως κλειστή.
Bleu Traditional Cafe είναι ανοιχτό Δευ–Κυρ 10:00 π.μ.–1:00 π.μ. .
Q3

Ποια είναι η διαδικτυακή διεύθυνση (URL) για την Bleu Traditional Cafe;

Δεν υπάρχει καταχωρημένος ιστότοπος για την Bleu Traditional Cafe, αλλά μπορείτε να βρείτε την Bleu Traditional Cafe στο Facebook.
Q4

Διαθέτει η Bleu Traditional Cafe υπηρεσία Ασύρματου Internet (WiFi);

Ναι, η Bleu Traditional Cafe διαθέτει δωρεάν WiFi σε αυτή την τοποθεσία.
+

Πρόσθετες επιχειρήσεις σε αυτή τη διεύθυνση

Ioakeim Sgourou 17, Xanthi 671 00, Greece Ξάνθη, Περιφέρεια Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης, 671 00
+

Επιχειρήσεις σε Ταχυδρομικός Κώδικας 671 00

Επιχειρήσεις σε 671 00: 1.585
Πληθυσμός: 81.605
671 00 Χάρτης θερμότητας πυκνότητας επιχείρησης

Κατηγορίες

Shopping:  21%
Restaurants:  16%
Άλλο:  63%

Τιμή

Φτηνός:  58%
Μέτριος:  36%
Ακριβός:  7%
Άλλο:  0%

Κωδικοί Περιοχής

2541:  92%
Άλλο:  8%
+

Στατιστικά και δημογραφικά στοιχεία για Ταχυδρομικός Κώδικας 671 00

Φύλο

Γυναίκες:  50%
Άνδρες:  50%
Άλλο:  0%
+

Γράψτε μια κριτική

Επιχειρηματική ανατροφοδότηση

★★★★★Δεν υπάρχουν κριτικές για ΌλεςΕπιχειρήσεις4,5★★★★500+ κριτικές αλλού

0 Κριτικές

Γίνε ο πρώτος που θα γράψει μια κριτική.