Ελλάδα
Κύπρος
Petskos Lazaros
Πληροφορίες Επικοινωνίας
Petskos Lazaros
Giannitson 31, Thessaloniki 546 27, Greece
Θεσσαλονίκη, Περιφέρεια Κεντρικής Μακεδονίας, 546 27
Βρείτε Κατευθύνσεις
Τηλέφωνο:
231 054 5001
Web:
petskos.gr
Προφίλ Facebook:
Επίσκεψη
Google Maps:
Επίσκεψη
Επεξεργασία:
Επεξεργασία ή Αφαίρεση
📞
Call
☆
Αξιολόγηση
0
Μου αρέσει!
Προσθήκη Φωτό
Περιγραφή δουλειάς
Η επιχείρηση Petskos Lazaros βρίσκεται στην τοποθεσία Θεσσαλονίκη, Περιφέρεια Κεντρικής Μακεδονίας.
Βιομηχανία
Επαγγελματικές Υπηρεσίες
Ασχολείται με:
Civil Engineer
Κωδικοί ISIC
7110
ερωτήσεις και απαντήσεις
Q1
Ποιος είναι ο αριθμός τηλεφώνου για την Petskos Lazaros;
Ο αριθμός τηλεφώνου της Petskos Lazaros είναι
231 054 5001
.
Q2
Πού βρίσκεται η Petskos Lazaros;
Η Petskos Lazaros στεγάζεται στο
Giannitson 31, Thessaloniki 546 27, Greece, Θεσσαλονίκη, Περιφέρεια Κεντρικής Μακεδονίας
.
Q3
Υπάρχει κάποια κύρια επαφή για τη Petskos Lazaros;
Μπορείτε να επικοινωνήσετε με την Petskos Lazaros τηλεφωνικά στον αριθμό
231 054 5001
.
Q4
Ποια είναι η διαδικτυακή διεύθυνση (URL) για την Petskos Lazaros;
Ο ιστότοπος της Petskos Lazaros είναι ο
petskos.gr
.
+
Πρόσθετες επιχειρήσεις σε αυτή τη διεύθυνση
Giannitson 31, Thessaloniki 546 27, Greece Θεσσαλονίκη, Περιφέρεια Κεντρικής Μακεδονίας, 546 27
Hassapi, J., & Co. O.E.
Επιχείρηση σε αυτή τη διεύθυνση
Hellas Energy Ltd
Επιχείρηση σε αυτή τη διεύθυνση
Inspection Bio Hellas S.A.
Επιχείρηση σε αυτή τη διεύθυνση
Kek Platon Sa
Επιχείρηση σε αυτή τη διεύθυνση
Pasias Basil "Ray of Light"
Επιχείρηση σε αυτή τη διεύθυνση
Potouridis, Haralambos G., "Fil-Eco" Ltd
Επιχείρηση σε αυτή τη διεύθυνση
Δείτε περισσότερες επιχειρήσεις σε αυτήν τη διεύθυνση
+
Επιχειρήσεις σε Ταχυδρομικός Κώδικας 546 27
Επιχειρήσεις σε 546 27:
853
Πληθυσμός:
25.691
Κατηγορίες
Shopping:
30%
Professional Services:
16%
Άλλο:
54%
Τιμή
Φτηνός:
42%
Μέτριος:
28%
Ακριβός:
28%
Πολύ ακριβό:
3%
Άλλο:
0%
Κωδικοί Περιοχής
231:
97%
Άλλο:
3%
Γειτονιές
Ampelokipoi-Menemeni:
8%
Ippodromio:
7%
Kalamaria:
5%
Kato Toumba:
5%
Ladadika:
10%
New Promenade:
5%
Pavlos Melas:
7%
Vosporos:
17%
Άλλο:
37%
+
Στατιστικά και δημογραφικά στοιχεία για Ταχυδρομικός Κώδικας 546 27
Φύλο
Γυναίκες:
54%
Άνδρες:
46%
Άλλο:
0%
+
Αναζήτηση επιχειρήσεων
Καφές
Αγορές
Τράπεζες
Ξενοδοχεία
Φαρμακείο
Ταξί
Αέριο
Αυτοκίνητο
Ομορφιά και Σπα
Find nearby businesses
+
Γράψτε μια κριτική
★
★
★
★
★
Υποβάλετε την κριτική σας