Proxeneio Cafe-Bar

4,7 ★★★★ 50+ κριτικές

Πληροφορίες Επικοινωνίας

Proxeneio Cafe-Bar
Likourgou 1, Stavroupoli 564 30, Greece
Σταυρούπολη Θεσσαλονίκης, Περιφέρεια Κεντρικής Μακεδονίας, 564 30
Βρείτε Κατευθύνσεις
Τηλέφωνο: 698 869 2416
Ώρες: Προβολή
Προφίλ Facebook: Επίσκεψη
Google Maps: Επίσκεψη
Call
Αξιολόγηση
Προσθήκη Φωτό

Περιγραφή δουλειάς

Η επιχείρηση Proxeneio Cafe-Bar βρίσκεται στην τοποθεσία Σταυρούπολη Θεσσαλονίκης, Περιφέρεια Κεντρικής Μακεδονίας.
Βιομηχανία
Εστιατόρια
Ασχολείται με:
Καφετέριες
Κωδικοί ISIC
5610

ερωτήσεις και απαντήσεις

Q1

Ποιος είναι ο αριθμός τηλεφώνου για την Proxeneio Cafe-Bar;

Ο αριθμός τηλεφώνου της Proxeneio Cafe-Bar είναι 698 869 2416.
Q2

Πού βρίσκεται η Proxeneio Cafe-Bar;

Η Proxeneio Cafe-Bar στεγάζεται στο Likourgou 1, Stavroupoli 564 30, Greece, Σταυρούπολη Θεσσαλονίκης, Περιφέρεια Κεντρικής Μακεδονίας.
Q3

Ποιες ημέρες είναι ανοιχτό Proxeneio Cafe-Bar ;

Proxeneio Cafe-Bar είναι ανοιχτό Δευ–Κυρ 10:00 π.μ.–3:00 π.μ. .
Q4

Υπάρχει κάποια κύρια επαφή για τη Proxeneio Cafe-Bar;

Μπορείτε να επικοινωνήσετε με την Proxeneio Cafe-Bar τηλεφωνικά στον αριθμό 698 869 2416.
Q5

Ποια είναι η διαδικτυακή διεύθυνση (URL) για την Proxeneio Cafe-Bar;

Ο ιστότοπος της Proxeneio Cafe-Bar είναι ο proxeneio-cafe-bar.business.site.
Q6

Προσφέρει η Proxeneio Cafe-Bar αποστολές;

Ναι, η Proxeneio Cafe-Bar προσφέρει αποστολή ως επιλογή. Καλέστε στο 698 869 2416 για πληροφορίες.
+

Πρόσθετες επιχειρήσεις σε αυτή τη διεύθυνση

Likourgou 1, Stavroupoli 564 30, Greece Σταυρούπολη Θεσσαλονίκης, Περιφέρεια Κεντρικής Μακεδονίας, 564 30
+

Επιχειρήσεις σε Ταχυδρομικός Κώδικας 564 30

Επιχειρήσεις σε 564 30: 318
Πληθυσμός: 28.706
564 30 Χάρτης θερμότητας πυκνότητας επιχείρησης

Κατηγορίες

Shopping:  28%
Άλλο:  72%

Τιμή

Φτηνός:  50%
Μέτριος:  45%
Ακριβός:  5%
Άλλο:  0%

Κωδικοί Περιοχής

231:  92%
Άλλο:  8%

Γειτονιές

Pavlos Melas:  8%
Stavroupoli:  70%
Άλλο:  22%
+

Στατιστικά και δημογραφικά στοιχεία για Ταχυδρομικός Κώδικας 564 30

Φύλο

Γυναίκες:  51%
Άνδρες:  49%
Άλλο:  0%
+

Γράψτε μια κριτική

Επιχειρηματική ανατροφοδότηση

★★★★★Δεν υπάρχουν κριτικές για ΌλεςΕπιχειρήσεις4,7★★★★50+ κριτικές αλλού

0 Κριτικές

Γίνε ο πρώτος που θα γράψει μια κριτική.