Smart Electronics

Πληροφορίες Επικοινωνίας

Smart Electronics
Othonos 77, Lamia 351 31, Greece
Λαμία, Περιφέρεια Στερεάς Ελλάδας, 31
Βρείτε Κατευθύνσεις
Τηλέφωνο: 2231 050001
Ώρες: Προβολή
Προφίλ Facebook: Επίσκεψη
Google Maps: Επίσκεψη
CallEmail
Αξιολόγηση
Προσθήκη Φωτό

Περιγραφή δουλειάς

Η επιχείρηση Smart Electronics βρίσκεται στην τοποθεσία Λαμία, Περιφέρεια Στερεάς Ελλάδας. Αυτή η επιχείρηση δραστηριοποιείται στον ακόλουθο κλάδο: Καταστήματα υπολογιστών.
Βιομηχανία
Αγορές »  Καταστήματα υπολογιστών
Ασχολείται με:
Καταστήματα υπολογιστών
Κωδικοί ISIC
4741

ερωτήσεις και απαντήσεις

Q1

Ποιος είναι ο αριθμός τηλεφώνου για την Smart Electronics;

Ο αριθμός τηλεφώνου της Smart Electronics είναι 2231 050001.
Q2

Πού βρίσκεται η Smart Electronics;

Η Smart Electronics στεγάζεται στο Othonos 77, Lamia 351 31, Greece, Λαμία, Περιφέρεια Στερεάς Ελλάδας.
Q3

Ποιες ημέρες είναι ανοιχτό Smart Electronics ;

Smart Electronics είναι ανοιχτό Δευ, Τετ, Σάβ 9:00 π.μ.–2:30 μ.μ.; Τρί, Πέμ–Παρ 9:00 π.μ.–2:30 μ.μ., 5:30 μ.μ.–9:00 μ.μ.; κλειστό Κυρ .
Q4

Υπάρχει κάποια κύρια επαφή για τη Smart Electronics;

Μπορείτε να επικοινωνήσετε με την Smart Electronics τηλεφωνικά στον αριθμό 2231 050001.
Q5

Ποια είναι η διαδικτυακή διεύθυνση (URL) για την Smart Electronics;

Ο ιστότοπος της Smart Electronics είναι ο www.smart-electronic.gr.
Q6

Προσφέρει η Smart Electronics αποστολές;

Ναι, η Smart Electronics προσφέρει αποστολή ως επιλογή. Καλέστε στο 2231 050001 για πληροφορίες.
+

Πρόσθετες επιχειρήσεις σε αυτή τη διεύθυνση

Othonos 77, Lamia 351 31, Greece Λαμία, Περιφέρεια Στερεάς Ελλάδας, 31
+

Επιχειρήσεις σε Ταχυδρομικός Κώδικας 351 00

Επιχειρήσεις σε 351 00: 1.473
Πληθυσμός: 71.150
351 00 Χάρτης θερμότητας πυκνότητας επιχείρησης

Κατηγορίες

Shopping:  19%
Restaurants:  15%
Άλλο:  65%

Τιμή

Φτηνός:  52%
Μέτριος:  37%
Ακριβός:  10%
Πολύ ακριβό:  1%
Άλλο:  0%

Κωδικοί Περιοχής

2231:  94%
Άλλο:  6%
+

Στατιστικά και δημογραφικά στοιχεία για Ταχυδρομικός Κώδικας 351 00

Φύλο

Γυναίκες:  50%
Άνδρες:  50%
Άλλο:  0%
+

Γράψτε μια κριτική